Rejestratory temperatury

OCS do monitorowania temperatury wykorzystuje urządzenia firmy Sensitech®, aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo produktów przesyłanych w temperaturze kontrolowanej.
Dzięki urządzeniom wykorzystywanym przez OCS do transportu produktów w kontrolowanej temperaturze, zostaje zachowana historia temperatury – od momentu pobrania przesyłki do finalnego przekazania jej odbiorcy.

Rejestrator temperaturyTe informacje są bardzo ważne przy ustaleniu, czy dany produkt w sposób bezpieczny przebył drogę w trakcie transportu od Nadawcy do Odbiorcy, co daje gwarancje że produkt w pełni nadaje się do dalszego wykorzystania.

Urządzenia wykorzystywane przez OCS, pomagają dzięki informacjom zachowanym w pamięci, ustalić czy w trakcie transportu przesyłki nie doszło do ingerencji osób trzecich, oraz wesprzeć przy ewentualnych roszczeniach ubezpieczeniowych.

Temp Tale® 4USB – to jedno z urządzeń do monitorowania temperatury w trakcie transportu, który wykorzystuje firma OCS, łączy najlepszą w branży wydajność i niezawodność tradycyjnych monitorów temperatur.

Dzięki wbudowanej łączności USB 2.0 i wydajnemu mikroprocesorowi, Temp Tale®4 tworzy sprawozdanie przesyłki w formacie Adobe® PDF, co umożliwia jego odczyt bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania w komputerze, a także tworzy zaszyfrowane pliki danych, zestawień i analiz potrzebnych na poparcie przestrzegania przepisów i wymogów jakościowych w trakcie transportu, które można odczytać za pomocą specjalnego oprogramowania.

Każdy monitor temperatur posiada certyfikat legalizacji.