Transport paletowy jak co roku przed świętami to mnóstwo wytężonej pracy dla wielu firm które wysyłają sporą ilość towarów za jednym razem. Święta to gorący okres dla wszystkich. Firmy transportowe uwijają się, gorączkowo ładując towary różnych firm które przed świętami starają się ‘wypchnąć” jak najwięcej swojego towaru do sklepów. Klienci sklepów, marketów i innych gorączkowo szukają towarów dla siebie przygotowując się do świąt. Każdy radzi sobie jak może. Najpierw poszukiwane są prezenty (już teraz to widać) pod choinkę a już niedługo każdy z nas będzie chodził z długą listą zakupów po sklepach aby kupić to co jest każdemu z nas potrzebne na święta.

Transport paletowy dla firm

Firma OCS jak zwykle w tym przedświątecznym okresie uwija się jak w ukropie. Na samochody ładowane są nie tylko przesyłki krajowe ale również i te które mają być dostarczone poza granicami naszego kraju. Najwięcej przed świętami za granicę wędruje chemii, kosmetyków, zabawek oraz produktów spożywczych, które jednak różnią się od tych które będą obecne na naszych świątecznych stołach. Jak to się mówi „co kraj to obyczaj” dlatego konsumenci poza granicami naszego kraju poszukują całkiem innych produktów spożywczych no chyba że są to nasi rodacy którzy tam przebywają. Oni to starają się jednak zgodnie z naszą tradycją przygotować smakołyki obecne od wieków na święta. Firmy zamawiające nasze usługi wybierają transport paletowy który pozwala za jednym razem dostarczyć przesyłki na paletach do wybranego punktu lub punktów. Do marketów lub hurtowni w kraju i za granicą.

Czas odbioru i doręczenia palet na rynku międzynarodowym wynosi od 1 do 2 dni. Transport krajowy przesyłek na paletach realizowany jest w większości w systemie 24-cztero godzinnych. Sporo firm decyduje się jednak na pozostawienie swoich przesyłek na magazynie firmy OCS aby później można je było dostarczyć w ustalonym terminie. Zapewniamy odpowiednią logistykę przesyłek na paletach i dostarczamy je do wielu punktów na terenie kraju. OCS daje możliwość śledzenia przesyłek bezpośrednio przez stronę firmową po wpisaniu numeru zamówienia. Jest to spore ułatwienie ponieważ można dowiedzieć się on-line czy palety zostały już wysłane lub dostarczone na miejsce planując w ten sposób następne dostawy przesyłek firmowych.

Przesyłki paletowe

Zamówienia firmowe na przesyłki paletowe są dostarczane samochodami na dwie europalety zapewniając w ten sposób mobilność dostaw. Firma może wybrać wygodną dla siebie datę i godzinę przyjazdu pracownika firmy OCS który pobierze przesyłki paletowe. Pozwoli to firmie zaoszczędzić czas i mieć pewność, że przesyłka paletowa zostanie odebrana i dostarczona zgodnie z planem. Zobacz “Transport Paletowy” Cennik i możliwości firmy OCS. 

Oferujemy transport paletowy zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych kontrahentów z punktu A do punktu B. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i przedstawić zakres potrzeb a nasi specjaliści logistyczni wycenią dane zamówienie oraz przedstawią proces realizacji. Przygotują również stosowne dokumenty. Firma OCS gwarantuj pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo połączone z szybkością dostawy zarówno dla przesyłek paletowych o wymiarze międzynarodowym jak i krajowym. Zobacz “Szybki transport paletowy”