Światowe dni młodzieży to wielkie wydarzenie dla nas wszystkich, rodaków. Firma OCS posiadając swój odział w Krakowie musi się dostosować do pewnych zasad poruszania się w trakcie Światowych dni młodzieży, dlatego warto zapoznać się z oficjalną notatką firmy OCS, która jest dedykowana dla mieszkańców Krakowa i okolicy.

Usługi kurierskie w trakcie Światowych dni Młodzieży

logo OCSW związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, odbywającymi się w Krakowie w dniach od 25.07.2016 do 31.07.2016 informujemy, że OCS Polska podejmuje działania mające na celu zmniejszenie ewentualnych zewnętrznych trudności w realizowaniu usług kurierskich na terenie miasta Krakowa i okolicy.

Jednocześnie informujemy, że w celu uelastycznienia procesu odbiorów oraz doręczeń krakowski oddział naszej firmy otrzyma w tym czasie dodatkowe wsparcie operacyjne. Mamy nadzieję, że dodatkowe wsparcie operacyjne usprawni usługi kurierskie w Krakowie.

Usługi kurierskie krakówRównocześnie, w związku z oczekiwanymi utrudnieniami w ruchu drogowym oraz wydłużonymi procedurami kontroli bezpieczeństwa w ruchu lotniczym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie zamówień w miarę możliwości najpóźniej na jeden dzień roboczy przed planowanym odbiorem do godz. 15:00 oraz o podanie możliwie najdłuższego przedziału czasowego na odbiór lub dostawę przesyłek kurierskich w Krakowie.

Ponadto, informujemy o możliwości odbioru i doręczenia przesyłek w godzinach nocnych oraz w innych niestandardowych przedziałach czasu w trakcie Światowych Dni Młodzieży.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 644 20 70 lub pocztą elektroniczną przez adres OCS@ocs.pl

Strefy z ograniczeniami w ruchu pojazdów w Krakowie

identyfikatorPodczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie wprowadzone zostaną obszary z ograniczeniami w ruchu drogowym pojazdów. Do stref z ograniczeniami w ruchu drogowego będą mogły wjeżdżać tylko pojazdy określonej grupy użytkowników. Aby można było się poruszać po strefach o ograniczonym ruchu należy posiadać odpowiedni identyfikator, który można pobrać bezpośrednio na ZIKiT bez konieczności wizyty w urzędzie miasta. Informacje oraz instrukcja znajduje się na samym dole.

Światowe dni Młodzieży

Na Światowe Dni Młodzieży składają się spotkania młodzieży z Ojcem Świętym, zwane Wydarzeniami Centralnymi, oraz towarzyszące im wydarzenia o charakterze duchowym i kulturalnym, takie jak:

– Liturgie

– Katechezy

– Spotkania ze znanymi wspólnotami i ruchami religijnymi działającymi na całym świecie

– Koncerty i przedstawienia.

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie oficjalnie rozpoczną się Ceremonią Otwarcia, której punktem kulminacyjnym będzie Msza Święta pod przewodnictwem Stanisława Dziwisza, który był wieloletnim osobistym sekretarzem św. Jana Pawła II. Msza święta rozpocznie się o godz. 17.30, na krakowskich Błoniach.