Serwis Miejski firmy OCS to system logistyki lokalnej realizowany na terenie miasta Warszawa i Województwa Mazowieckiego wykorzystujący różnorodne środki transportu o różnym przeznaczeniu. Transport miejski dla firm farmaceutycznych może być realizowany w kontrolowanej temperaturze (+2 °C do +8 °C oraz +15 °C do + 25 °C). Jest to najczęściej:

    • transport leków
    • transport krwi
    • transport przesyłek medycznych

Serwis miejski dla firm obejmuje również typowy system dystrybucji kopert, paczek i palet. System dostaw realizowany jest na terenie miasta Warszawy i okolicy. Serwis miejski realizowany jest samochodami osobowymi, dostawczymi oraz ciężarówkami w zależności od rozmiarów, oraz wagi przesyłek.

Dział przesyłek miejskich to wymagający obszar logistyki i znajomości topografii miasta. Musi się on charakteryzować bardzo krótkim czasem realizacji usług dla firm. Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowana jest przez centrum zarządzania wykorzystująca monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, zapewniamy pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek. Posiadając pełną kontrolę nad procesem dystrybucji, jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i terminową realizację usług. Poprzez kontrolę pozycji kuriera jesteśmy w stanie podać przybliżony czas dostawy przesyłki.

Samochody firmy OCS bardzo łatwo zauważyć nie tylko w miejscowości Warszawa. Nasze samochody są widoczne niemal w całym kraju, dostarczając przesyłki firmowe do różnych miejscowości. Firma OCS stawia na mobilność. Dysponując samochodami o różnym udźwigu, jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki samochodami, które spełniają odpowiednie wymogi dotyczące: wagi, wymiarów oraz temperatury, która jest wymagana podczas realizacji dostaw. Odpowiednia mobilność oraz logistyka zapewnia nieprzerwany strumień dostaw.

Dostawa przesyłki tego samego dnia to dla firmy OCS standard. Obsługując od wielu lat firmy w Warszawie oraz Województwie Mazowieckim dostawa na czas jest dla nas priorytetem. Decydując się na współpracę z firmą OCS jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw przesyłek firmowych.

Jeśli potrzebujesz dostarczyć przesyłkę firmową, paczkę w ekspresowym tempie, zadzwoń do nas Tel: +48 22-643-10-7. Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00. Nasz system zarządzania przesyłkami postara się o to, aby kurier odebrał przesyłkę w jak najkrótszym czasie. Najczęściej jest tak, że zanim kurier wróci do bazy odbiera wszystkie przesyłki w danym rejonie swoje działania.

Dzięki współpracy z międzynarodowymi przewoźnikami jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki firmowe drogą lotniczą do 220 krajów. Zaraz po odebraniu przesyłki z firmy centrum zarządzania otrzymuje wiadomość o przesyłce. Jej rozmiarach, charakterze oraz miejscu przeznaczenia. Po otrzymaniu tych istotnych informacji ustalana jest najszybsza trasa dostawy do innego kraju.