Międzynarodowy transport dla firm

Międzynarodowy transport drogowy jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią usług ze względu na niską cenę transportu oraz stale rozwijającą się sieć dróg i autostrad. Transport międzynarodowy dla firm realizowany przez OCS zapewnia nieprzerwany strumień dostaw na rynku międzynarodowym poprzez transport drogowy. Realizujemy przesyłki międzynarodowe w kontrolowanej temperaturze oraz w suchym lodzie.

Firma Raffo będąca przedstawicielem OCS Polska realizuje międzynarodowy transport w kontrolowanej temperaturze dla firm spożywczych, rolnictwa, przemysłu. Naszą specjalizacją jest międzynarodowy transport w kontrolowanej temperaturze, transport w suchym lodzie w opakowaniach lub luzem. Międzynarodowy transport drogowy w suchym lodzie może odbywać się w specjalistycznych opakowaniach lub samochodach chłodniach.

Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń dotycząca transportu międzynarodowego dla firm może się odbywać dzięki:

  • stałej dostępności taboru drogowego w tym samochodów do przewozu specjalistycznego
  • szybkiej reakcji na zamówienie
  • wysokiej elastyczności firmy

Realizując transport międzynarodowy samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Takie rozwiązanie zapewnia zleceniodawcy możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia.

Międzynarodowy transport drogowy dla firm

międzynarodowy transport dla firm

Transport międzynarodowy dla firm realizowany jest również dla branży medycznej i firm farmaceutycznych. Szybki międzynarodowy transport drogowy zapewnia nieprzerwany ciąg dostaw a opakowania, jakimi dysponujemy zapewniają ochronę zawartości przesyłki. Logistyka transportu i doświadczona załoga zapewnia bezkolizyjne łączenie transportu drogowego z lotniczym z pełną kontrolą temperatury. W przypadku przesyłek międzynarodowych w kontrolowanej temperaturze gwarantujemy zapewnienie stałej temperatury dla produktów nietrwałych oraz w przypadku transportu łączonego wymianę materiału chłodzącego, żel-paków, suchego lodu. Przesyłki międzynarodowe w kontrolowanej temperaturze realizowane są w opakowaniach. W opakowaniach umieszczone rejestratory temperatury które rejestrują zakres temperatur na każdym odcinku transportu. Poniżej znajduje się tabela, dzięki której można zapoznać się z cenami transportu międzynarodowego. Indywidualne przesyłki międzynarodowe są naliczane standardowo niemniej jednak cena transportu może ulec zmianie przy stałej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.