Transport przesyłek dla firm farmaceutycznych

transport farmaceutyczy OCS

Transport przesyłek farmaceutycznych i medycznych to odpowiednia logistyka i opakowania, które zapewnia firma OCS. Transport farmaceutyczny dla firm może być wykonywany zarówno w kontrolowanej temperaturze jak i w suchym lodzie. Wyszkolony zespół specjalistów firmy OCS zapewnia zleceniodawcy pełne doradztwo w zakresie specyfikacji przesyłek i opakowań, które powinny być użyte w trakcie transportu przesyłek medycznych. Transport farmaceutyczny odbywa się zarówno w kraju jak i za granicą.

Oferujemy usługi transportowe dla firm farmaceutycznych na najwyższym poziomie.
Wybierz taką, która Ciebie interesuje.

Jakość usług transportu farmaceutycznego

transport farmaceutyczny

Dla firmy OCS największe znaczenie mają indywidualne potrzeby i wymagania firm, które korzystają z transportu farmaceutycznego. Jakość usług transportu farmaceutycznego realizowany przez firmę OCS jest na wysokim poziomie. Zdajemy sobie sprawę z faktu że transport specjalistyczny wymaga odpowiedniego podejścia i zaangażowania specjalistów z branży transportowej, aby dostarczyć przesyłki w stanie nienaruszonym. Transport farmaceutyczny dla firmy OCS to obsługa kompleksowa, dlatego też zapewniamy:

  • odpowiednie opakowania dla przesyłek farmaceutycznych
  • odprawę celną
  • wszelkie formalności związane z międzynarodowym transportem lotniczym.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji zimnego łańcucha dostaw  w eksporcie jak i imporcie. Transport farmaceutyczny jest traktowany przez nas priorytetowo. Sieć OCS oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny, do jakości usług, dlatego specjalistyczny transport międzynarodowy jeszcze nigdy nie był tak dobrze skalkulowany jak jest to oferowane obecnie. Korzystanie z usług OCS nie wymaga dużych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na najwyższym poziomie, ponieważ od wielu lat współpracujemy z firmami. Liderami, którzy wytwarzają specjalistyczne opakowania do transportu, wkłady chłodzące oraz rejestratory temperatury.