Laborantka przeprowadza badania w laboratorium

Transport Specjalistyczny

Transport specjalistyczny, jaki realizujemy wymaga od nas specjalistycznego taboru transportowego do obsługi takich sektorów na rynku  jak :

  • Branża Farmaceutyczna
  • Branża Medyczna
  • Branża Weterynaryjna
  • Branża Spożywcza
  • Branża Gastronomiczna
  • Branża Kosmetyczna
  • Branża Chemiczna

W każdym z tych segmentów rynku zdarzają się sytuacje nietypowe, wręcz specjalistyczne szyte na miarę a my mamy już zdobyte wieloletnie doświadczenie poprzez naszą elastyczność, doświadczenie i profesjonalizm z jakim podchodzimy do każdorazowej specjalistycznej przesyłki czy też wyceny. Jak wiemy narzędzia medyczne są jednym z najdelikatniejszych, najwrażliwszych i najcenniejszych towarów, jakie otrzymujemy do transportu. Nasze samochody są wyposażone w ogrzewanie postojowe oraz agregaty chłodzące, dzięki czemu dysponujemy przestrzenią ładunkową z pełną kontrolą temperatury.

W przypadku branży spożywczej i gastronomicznej samochody są najczęściej podstawiane do usługi dedykowanej pod pełną kontrolą temperatury

Dział Kosmetyczny i Chemiczny wymaga odpowiedniego mocowania opakowań by podczas transportu nie uległy uszkodzeniu

Jak widać, klienci są bardzo wymagający ale oczywiście potrafimy sprostać wszelkim wymogom i zachciankom, dlatego nazywamy to transportem specjalistycznym

transport specjalistyczny dla firm

transport specjalistyczny samochodami izoterma

Zatem jak widać przewóz sprzętu medycznego w takich warunkach jest bezpieczny, a delikatne podzespoły elektroniczne nie są narażone na wahania temperatury. Nasza flota jest wyposażona także w systemy GPS który pozwala on line obserwować położenie każdego flotowego samochodu co daję Państwu spokój i gwarancję, że towar jest bezpiecznie przewożony i gdzie dokładnie się znajduje.Jesteśmy w ciągłej łączności GSM z naszymi kurierami.

Transport specjalistyczny dla firm

 

transport specjalistyczny

Transport specjalistyczny dla firm wymaga od nas odpowiedzialnego podejścia do zadania.

Wykwalifikowany zespół pracowników sprawdza wszystkie opcje by towar dojechał na czas, następnie organizuje i przygotowuje opakowania,  sprawnie pakuje towar odpowiednio go zabezpieczając, a jeśli transport wymaga  utrzymania kontrolowanej temperatury w przestrzeni ładunkowej samochód odpowiednio wcześniej jest schładzany do żądanej temperatury. W razie potrzeby, kurier służy dodatkową pomocą przy załadunku i rozładunku urządzeń lub paczek. Zbędne opakowania i pojemniki zabieramy ze sobą. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży transportu specjalistycznego w tym medyczno-farmaceutycznego pozwalają nam oferować coraz to nowsze rozwiązania logistyczno – transportowe.

Przystosowane pojazdy


System GPS podnoszący bezpieczeństwo


Wykwalifikowany zespół