Skip to content

E-Faktura

Zgoda na E-fakturę

Faktura elektroniczna to rozwiązanie stworzone z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Jednak w szczególności służy wygodzie naszych klientów, ponieważ zawsze pozostaje ślad po otrzymanej e-fakturze w skrzynce mailowej, do której można wracać wielokrotnie.

Pobierz formularz w pliku pdf, wypełnij go i odeślij nam wraz z oryginalnymi podpisami. Nasz dział księgowy odnotuje chęć otrzymywania Faktur drogą elektroniczną.

e-faktura

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS