Skip to content

Temperatura 15 C° -25 C°

OCS BioPharma Logistics wiedząc, że duża cześć produktów wymagających uśrednionej temperatury tzw pokojowej, czyli ok 20 C transportując w inną cześć kraju czy też innego kontynentu warunki pogodowe mogą się zmienić w szybkim czasie podejmuję wyzwanie i czy to jadać samochodem TCV ( Temperature Controled Vehicles ), czy też stosując opakowania specjalistyczne, pasywne, które są walidowane przez producentów doręcza przesyłkę z wszystkimi wymogami Nadawcy i Producenta.

Wrażliwe branżę, które oczekują by zawartość mimo zmienności warunków atmosferycznych została doręczona bez zastrzeżeń.

Branża Farmaceutyczna

 • Niezainfekowane Próbki (Uninfectious Samples)
  • Zainfekowane Próbki (Infectious Samples)
  • Diagnostyczne Próbki (Diagnostic Samples)
  • Badania Kliniczne (Clinical Trials)
  • Badania Przesiewowe (Screening Programmes)
 • Branża Medyczna
 • Branża Weterynaryjna
 • Branża Spożywcza
 • Branża Gastronomiczna
 • Branża Kosmetyczna
 • Branża Budownictwa Chemicznego

Dzięki swoim technologicznym właściwościom opakowania z których korzysta OCS BioPharma zapewniają ochronę przewożonym produktom wrażliwym na wahnięcia temperatur od 40 do 96 godzin.

Każde z opakowań jest przystosowane do umieszczenia rejestratorów temperatury, które można sobie w dowolny sposób zaprogramować, a ich różnorodność i specyfikacja jest osiągalna w naszym e-sklepie ( link do esklepu na rejestratory )

Przesyłki medyczne realizowane są w jak najkrótszym czasie z zachowaniem odpowiedniej temperatury. Proces transportu przesyłek farmaceutycznych jest ściśle monitorowany. Od momentu otrzymania zlecenia, przez dostosowanie transportu w tym i łączonego transportu (lotniczego i drogowego) do doręczenia przesyłki do Odbiorcy. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć transport przesyłek farmaceutycznych, powierzyć nam logistykę w zakresie badań klinicznych, transplantologii czy też materiału biologicznego.

Link
Temperatura -78 °C

Temperatura -78 °C

(suchy lód)
Link
Temperatura -20 C°~ 0 C°

Temperatura -20 C°~ 0 C°

(bez suchego lodu)
Link
Temperatura 2 c° -8 c°

Temperatura 2 c° -8 c°

Link
Temperatura 15 c° -25 c°

Temperatura 15 c° -25 c°

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS