Skip to content

Temperatura 2 C° -8 C°

OCS BioPharma Logistics realizuje dwa rodzaje transportu i logistyki produktów, które wymagają zakresu temperatur między 2~8 C.

Posiadając pojazdy TCV ( Temperature Controled Vehicles ) przewozi produkty, leki czy też materiał biologiczny w takim właśnie aucie, gdzie jest zdalny nadzór temperatury za pomocą GPS, jak również kierowca ma wgląd podczas jazdy w aktualną temperaturę w przestrzeni ładunkowej, która dodatkowo jest zabezpieczona czujnikami w newralgicznych miejscach, które dbaja by temparatura podczas załadunku i rozładunku nie miała zbyt mocnego skoku.

Drugim rozwiązaniem to są opakowania specjalistyczne, walidowane tzw pasywne. Posiadamy takie opakowania kilku znanych producentów i w takich opakowaniach oferujemy bezpieczny transport zawartości w zakresie temperatur 2~8 C, który jest najbardziej pożądany takich projektach jak :

Branża Farmaceutyczna

 • Niezainfekowane Próbki (Uninfectious Samples)
  • Zainfekowane Próbki (Infectious Samples)
  • Diagnostyczne Próbki (Diagnostic Samples)
  • Badania Kliniczne (Clinical Trials)
  • Badania Przesiewowe (Screening Programmes)
 • Branża Medyczna
 • Branża Weterynaryjna
 • Branża Spożywcza
 • Branża Gastronomiczna
 • Branża Kosmetyczna
 • Branża Budownictwa Chemicznego

Dzięki swoim technologicznym właściwościom zapewniają ochronę przewożonym produktom wrażliwym na wahnięcia temperatur od 36 do 96 godzin.

Oferujemy ponadto profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji zimnego łańcucha dostaw w eksporcie jak i imporcie. Transport farmaceutyczny jest traktowany przez nas priorytetowo.

Sieć OCS BioPharma po przez swoją organizację zapewnia transport na terenie kraju jak również do ponad 200 krajów do których zapewnia zachowanie transportu w przedziale temperatur 2~8 C.

Link
Temperatura -78 °C

Temperatura -78 °C

(suchy lód)
Link
Temperatura -20 C°~ 0 C°

Temperatura -20 C°~ 0 C°

(bez suchego lodu)
Link
Temperatura 2 c° -8 c°

Temperatura 2 c° -8 c°

Link
Temperatura 15 c° -25 c°

Temperatura 15 c° -25 c°

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS