Skip to content

Temperatura -78 °C

OCS BioPharma Logistics specjalizuje się transporcie przesyłek w suchym lodzie. Suchy lód ze względu na swoje właściwości sublimuje, czyli paruje i zawartość scalonego CO2 jako chłodziwo znika podczas transportu.

Personel oraz kierowcy, którzy są przeszkoleni w zakresie transportu przesyłek w suchym lodzie wiedzą, kiedy może dojść do destabilizacji zawartości przewożonej przesyłki, dlatego by nie dochodziło do takich sytuacji nasza sieć OCS Pharma Logistics posiada w głównych miastach punkty z suchym lodem by móc je pouzupełniać gdyby zaszła taka potrzeba.

Opakowania do transportu w suchym lodzie , które są w naszym posiadaniu przeznaczonych do wysyłek produktów mrożonych z takich branż jak :

Branża Farmaceutyczna

 • Niezainfekowane Próbki (Uninfectious Samples)
  • Zainfekowane Próbki (Infectious Samples)
  • Diagnostyczne Próbki (Diagnostic Samples)
  • Badania Kliniczne (Clinical Trials)
  • Badania Przesiewowe (Screening Programmes)
 • Branża Medyczna
 • Branża Weterynaryjna
 • Branża Spożywcza
 • Branża Gastronomiczna
 • Branża Kosmetyczna
 • Branża Budownictwa Chemicznego

Dzięki swoim właściwościom izotermicznym zapewniają ochronę produktom zamrożonym od 24 do 240 godzin. Opakowania do transportu w suchym lodzie spełniają najwyższe standardy stawiane przez firmy farmaceutyczne oraz branżę spożywczą.

Suchy lód używany do transportu jest to zamrożony CO2 i od momentu przejścia ze stanu gazowego w stan stały z pominięciem stanu ciekłego podlega ciągłej sublimacji (ulatnianiu się ponownie w stan gazowy). Aby zapewnić odpowiedni transport w suchym lodzie należy dokładnie przeliczyć ile suchego lodu należy zasypać do opakowania aby zawartość dotarła w stanie zamrożonym na miejsce docelowe.

Każde opakowanie do transportu jest przystosowane do umieszczenia rejestratorów temperatury, które można sobie w dowolny sposób zaprogramować, a ich różnorodność i specyfikacja jest osiągalna pod linkiem Rejestratory temperatury.

Jeśli potrzebujesz zrealizować transport w suchym lodzie wraz z poradą jakie opakowanie dobrać, ile kg suchego lodu jest wymagane by transport został doręczony z zachowaniem Cold Chain Solutions i dobraniem odpowiedniego opakowania, doradzeniu jak należy bezpiecznie zapakować zawartość, oznaczyć opakowanie zewnętrzne by kierowca wiedział jak ma z nim postępować zadzwoń do nas lub napisz

Link
Temperatura -78 °C

Temperatura -78 °C

(suchy lód)
Link
Temperatura -20 C°~ 0 C°

Temperatura -20 C°~ 0 C°

(bez suchego lodu)
Link
Temperatura 2 c° -8 c°

Temperatura 2 c° -8 c°

Link
Temperatura 15 c° -25 c°

Temperatura 15 c° -25 c°

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS