Skip to content

Transport Przesyłek Farmaceutycznych

Transport farmaceutyczny to odpowiednia logistyka oraz opakowania, które należy wybrać dla danej grupy przesyłek. Wyszkolony zespół specjalistów firmy OCS Bio Pharma Logistics zapewnia transport farmaceutyczny na najwyższym poziomie. Zapewniamy zleceniodawcy pełne doradztwo w zakresie specyfikacji przesyłek oraz doboru odpowiednich opakowań, które powinny być użyte w trakcie transportu przesyłek farmaceutycznych. Do zespołu specjalistów należy ustalenie szczegółów realizacji transportu specjalistycznego w tym przesyłek farmaceutycznych:

  • warunków w jakich ma przesyłka przebywać
  • zakres temperatur w jakich ma być transportowana
  • czy transport ma być monitorowany i jakie mają towarzyszyć mu dokumentu
  • termin odbioru oraz doręczenia przesyłki
  • jak reagować podczas nieobecności odbiorcy

Przesyłki farmaceutyczne dostarczane są w jak najkrótszym czasie z zachowaniem kontrolowanej temperatury stosując zasadę Cold Chain Solution. Kontrolowana temperatura przesyłki muszą być utrzymana zgodnej z otrzymaną specyfikacją. Transport przesyłek farmaceutycznych w tym i leków realizowany jest do ponad 200 krajów zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy. Jako specjalistyczna firma transportowa zapewniamy również transport łączony zwany transportem hybrydowym. Lotniczy z drogowym z pełną kontrolą temperatury na każdym etapie transportu. Transport leków dla firm oraz hurtowni farmaceutycznych czy też aptek przyszpitalnych, szpitali przychodni a nawet klinik realizowany jest po dokładnym omówieniu warunków transportu, dlatego aby dowiedzieć się, jakie są nasze propozycje cenowe skorzystaj z formularza zapytań, który jest umieszczony poniżej, ponieważ jak wspomnieliśmy, do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie.

Link
Transport odżywek (Nutrition)

Transport odżywek (Nutrition)

Link
Cold Chain Solution

Cold Chain Solution

Link
Transport Leków

Transport Leków

Link
Farmaceutyczny Transport

Farmaceutyczny Transport

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS