Skip to content

Rejestratory temperatury

OCS BipPharma Logistics do monitorowania temperatury wykorzystuje urządzenia firmy Sensitech®. Rejestratory temperatury wykorzystywane aby zapewnić bezpieczeństwo produktów przesyłanych w temperaturze kontrolowanej.

Dzięki rejestratorom temperatury wykorzystywanym przez OCS BipPharma Logistics do transportu produktów w kontrolowanej temperaturze, zostaje zapisany zakres temperatur w trakcie transportu.

Takie informacje są bardzo ważne przy ustaleniu, czy dany produkt w sposób bezpieczny przebył drogę od Nadawcy do Odbiorcy, co daje gwarancje że produkt w pełni nadaje się do dalszego wykorzystania.

Rejestratory wykorzystywane przez OCS BipPharma Logistics, pomagają dzięki informacjom zachowanym w pamięci, ustalić czy w trakcie transportu przesyłki nie doszło do ingerencji osób trzecich, oraz zachowane dane są potrzebne przy ewentualnych roszczeniach ubezpieczeniowych.

Rejestrator temperatury Temp Tale® 4USB – to jedno z urządzeń do monitorowania temperatury w trakcie transportu, który wykorzystuje firma OCS BipPharma Logistics. Łączy najlepszą w branży wydajność i niezawodność tradycyjnych monitorów temperatur.

Dzięki wbudowanej łączności USB 2.0 i wydajnemu mikroprocesorowi, rejestrator temperatury Temp Tale®4 tworzy sprawozdanie przesyłki w formacie Adobe® PDF, co umożliwia jego odczyt bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania w komputerze. Rejestrator tworzy zaszyfrowane pliki danych, zestawień i analiz potrzebnych na poparcie przestrzegania przepisów i wymogów jakościowych w trakcie transportu, które można odczytać za pomocą specjalnego oprogramowania.

Każdy rejestrator temperatur posiada certyfikat legalizacji.

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS