Skip to content

Transport odżywek ( Nutrition )

Codziennie rano wyruszają specjalistyczne samochody, których jednym zadaniem jest dostarczenie jedzenia dla wcześniaków do placówek medycznych znajdujących się na terenie całego kraju. Jedzenie dla wcześniaków, jakie dostarczamy zapewnia prawidłowy rozwój organizmu wcześniaka. Należy zauważyć, że układ pokarmowy płodu dziecka jest ukształtowany około 20 tygodnia, lecz dopiero od 28–tego tygodnia jelita są gotowe do pracy. Dziecko, które urodziło się wcześniej nie posiada jeszcze dostatecznie ukształtowanego układu pokarmowego, dlatego nie może być karmione tak jak inne dzieci. Jedzenie dla wcześniaków jest bardzo ważne, ponieważ maleństwo, które przychodzi na świat przed czasem nie posiada jeszcze odruchu ssania. Problem pojawia się w momencie, gdy wcześniak urodził się przed 31 – 32 tygodniem ciąży. Takie dzieci karmione są dożylnie do czasu, gdy będą mogły pobierać pokarm od matki.
Wcześniak otrzymuje w ten sposób wodę oraz niezbędne składniki odżywcze, które są potrzebne do rozwoju organizmu.

Transport jedzenia dla wcześniaków wykonujemy od wielu lat, dlatego też opracowaliśmy i stworzyliśmy odpowiednie opakowania oraz procedury, które pozwalają nam na transport jedzenia drogą kolejową, lotniczą oraz poprzez transport drogowy jak również dedykowany. Codziennie dostarczamy jedzenie dla wcześniaków zaopatrując w ten sposób specjalistyczne placówki medyczne na terenie całego kraju. Opakowanie stworzone zostało tak, aby uniknąć uszkodzenia oraz dotarło na miejsce w bezpiecznej temperaturze. Biorąc pod uwagę rożne warunki występujące podczas transportu, opakowanie chroni wystarczająco zawartość nawet przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Jest bardzo ważne, ponieważ dziecko, które urodziło się wcześniej niż przewidywano jest delikatne i wrażliwe, dlatego pokarm musi być odpowiednio przechowywane i transportowane.

Codziennie dostarczamy gotowe mieszanki, które są przeznaczone nie tylko dla wcześniaków ale również dla młodzieży, jak również dla osób starszych. Dzięki naszym rozwiązaniom osoby ze schorzeniem jelitowym, które muszą odżywiać się regularnie za pomocą mieszków z przygotowanym dla nich pokarmem pozajelitowo mogę podróżować po kraju jak również za granicę a posiłki dzięki zespołowi OCS BioPharma Logistics będą podążały za nimi do czasu powrotu do domu

Link
Cold Chain Solution

Cold Chain Solution

Link
Transport Leków

Transport Leków

Link
Transport Farmaceutyczny

Transport Farmaceutyczny

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS