O NAS

OCS oferuje usługi kompleksowe w zakresie transportu lotniczego oraz drogowego.

0
MIAST W NASZEJ OFERCIE
0
KLIENTÓW KAŻDEGO MIESIĄCA
0
TON PRZEWIEZIONYCH PRZESYŁEK

Jakość usług

Dla OCS największe znaczenie mają indywidualne potrzeby i wymagania klienta

OCS oferuje usługi kompleksowe – zapewnia opakowanie przesyłek, ich odprawy celne oraz wszelkie formalności związane z lotniczym i drogowym transportem międzynarodowym.
Oferuje ponadto profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji przesyłek przy eksporcie i imporcie.
Sieć OCS oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości usług. Korzystanie z usług OCS nie wymaga dużych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na najwyższym poziomie.

OCS – Firma szukająca nieustannie niemożliwych rzeczy do zrobienia

Lubimy wyzwania, a w szczególności te niemożliwe do zrealizowania.
Dystrybucja codziennej prasy japońskiej, która jest tym samym wydaniem co drukowana w Japonii i doręczenie jej w danym dniu. Dział Farmaceutyczny czynny 24 H / 7 dni w tygodniu, z dostępnością suchego lodu również 24 H/dobę. Opakowania specjalistyczne na wszystkie zakresy temperatur z możliwością zakupu samego opakowania, bez naszego serwisu. Ustawianie logistyki pod projekty ratujące życie ludzi, np. w zakresie odżywiania pozajelitowego. Dystrybucja leków do szpitali, aptek jak również dla osób indywidualnych. Magazynowanie wartościowych sprzętów i gotowość 24 H/dobę, na ich dystrybucję do klientów (Time Critical). Jak również codzienne doręczanie kopert, paczek oraz palet w typowym serwisie kurierskim.
Daj nam zadanie i sprawdź jakie znajdziemy na to rozwiązanie.

NASZE GŁÓWNE ZALETY

Dlaczego korzystać usług kurierskich, jeśli zależy nam na szybki przesłaniu przesyłki? Nasza sieć zapewnia najszybszy przesył paczki lub dokumentów jaki jest możliwy.

System kontroli bezpieczeństwa OCS jest niezawodnym narzędziem służącym chronieniu Twojej przesyłki. Dzięki komputerowej administracji i wyszkolonemu personelowi dbamy o bezpieczeństwo i niezawodność na najwyższym poziomie.

Wszystkie nasze ceny są na poziomie adekwatnym do rzeczywistości, a ich niski poziom zagwarantowany jest przez wysoki poziom rozwinięcia sieci OCS Ana Group.

Jeden telefon załatwia wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć proces transportu przesyłki. Potem możesz zostawić wszystko nam, w tym odprawę celną i wszelkie szczegóły dotyczące dostarczenia przesyłki we wskazane miejsce.

Polecam wszystkim OCS- przesyłki kurierskie – mają najlepsze ceny, błyskawiczne dostarczenie przesyłki bardzo dobrze zabezpieczonej, łatwa obsługa. Pozdrawiamy i życzymy dużo klientów. Marcin i Edyta.
Maricn i Edyta
Klasa sama w sobie !!! Tak trzymać.
Jarek

Historia OCS

OCS (Overseas Courier Service) została założona w 1957 roku przez konsorcjum największych wydawców prasowych w Tokio.
Jak wiemy najważniejszym narzędziem dostarczania publikacji biznesowych jest czas. Była to pierwsza taka prywatna międzynarodowa sieć poświęcona dystrybucji codziennej prasy japońskiej na całym świecie.
OCS podążał za rozwojem przemysłu japońskiego w świecie. Ludzie zaczęli doceniać produkty japońskie, ich niezawodność i trwałość i nastąpiła ekspansja tych że produktów w Europie, Ameryce, Australii a także w krajach Dalekiego Wschodu. Jednocześnie przy tworzeniu nowych fabryk i biur za którymi podążał doskonale wykwalifikowany i bardzo sumienny personel z Japonii, powstała potrzeba kontaktu z rodziną, kulturą i ojczyzną.
OCS oprócz dystrybucji prasy japońskiej, periodyków i miesięczników zaczął towarzyszyć japońskim pracownikom w ich przeprowadzkach, transporcie żywności, przypraw jak również dekoderów telewizji japońskiej by pracownicy czuli się zagranicą jak u siebie w kraju.
Opisana logistyka pozwoliła OCS na stworzenie ponad 270 regionalnych biur w ponad 200 krajach. Doskonale wykwalifikowany personel zapewnia serwis kurierski na najwyższym poziomie, pomaga w odprawach celnych, świadczy lokalne usługi kurierskie by wesprzeć powstający i już istniejący przemysł japoński rozrzucony po całym świecie i towarzyszy w logistyce i dystrybucji produktów z kraju kwitnącej wiśni.

Wyłącznym przedstawicielem OCS na Polskę jest firma Raffo – Bącalski Rafał, która działa od 1997 roku. OCS docenił zaangażowanie i pasje jaką wkładała firma Raffo w swój serwis i szkolenia personelu. Zgodnie z wymogami i standardami japońskimi świadczymy dla Państwa usługi transportowe i kurierskie na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań by świadczone usługi spełniały wszelkie potrzeby klientów jak również świadczone w pełni z wymogami prawa lokalnego.
Zapraszamy zatem do skorzystania z sieci kurierskiej, która niebawem będzie obchodziła 60 lecie istnienia w branży transportowej.

NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE

Zespół OCS Polska