Skip to content
O nas

O nas

OCS BioPharma Logistics – Firma szukająca nieustannie niemożliwych rzeczy do zrobienia.

W roku 1997 powstała firma kurierska Raffo

W roku 2001 zauważyła nas japońska sieć kurierska OCS Ana Group i podpisała z nami  kontrakt 20 letni reprezentując ich na rynku Polskim.

W roku 2013 została utworzona osobna firma zajmująca się dystrybucją suchego lodu o nazwie Dry Ice Zone Sp. z o.o., ponieważ zainteresowanie przesyłkami zawierającym suchy lód,  które rozwinęła firma Raffo i samym produktem jakim jest suchy lód zmusiło nas do wyodrębnienia tego działu na prośbę naszych klientów z struktur organizacji Raffo. Firma Dry Ice Zone Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż suchego lodu w sektorach B2B oraz B2C, posiada opakowania niezbędne do przetransportowania suchego lodu od małych paczuszek po kontenery 500 kg, prowadzi również usługi czyszczenia suchym lodem jak również ich wynajem.

W roku 2014 po wieloletnim zdobytym doświadczeniu w zakresie przesyłek specjalistycznych na potrzeby farmacji i medycyny utworzyliśmy kolejną osobną firmę OCS BioPharma Logistics o pełniej nazwie Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Zapraszamy na naszą stronę by zgłębić nasze usługi, umiejętności wraz z elastycznością jaką posiadła firma OCS BioPharma Logistics w obsłudze takich projektów jak badania kliniczne, transport dedykowany dla placówek medycznych, nie wspominając o logistyce w kontrolowanej temperaturze czy właśnie transporcie w suchym lodzie a to wszystko jest osiągalne i w pełni kontrolowane przez wyspecjalizowany zespół ludzi, który tworzy naszą historię od początku powstawania firm.

W roku 2021 20 letni kontrakt z OCS Ana Group dobiegł końca i w 2022 roku firma Raffo kontynuuje dalszą swoją działalność  pod marką RCS – Raffo Courier Service, jako firma kurierska zajmująca się wyspecjalizowanymi przesyłkami kurierskimi. Trudne tematy ? Jesteśmy zainteresowani.

Jak widać w powyższej 25 letniej historii naszej firmy lubimy wyzwania, a w szczególności te niemożliwe do zrealizowania.

Dział Farmaceutyczny w firmie OCS BioPharma Logistics jest czynny 24 H / 7 dni w tygodniu, z dostępnością suchego lodu oraz specjalistycznych opakowań na wszystkie zakresy temperatur wraz z rejestratorami temperatury, ciekły azot ? Nie ma problemu.

Ustawianie logistyki pod projekty ratujące ludzkie życie, indywidualne rozwiązania, dostosowywanie się do nowych projektów i produktów jakie wymusza rynek i sytuacja zdrowotna na naszej ziemi jest naszym celem nadrzędnym.

Nasze motto to :  

Nie ma sukcesu bez OCSu

Daj nam zadanie i sprawdź jakie znajdziemy na to rozwiązanie.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS