Skip to content

Transport Farmaceutyczny

Możemy zapewnić, że proces transportu przesyłek farmaceutycznych jest ściśle monitorowany. Od momentu otrzymania zlecenia, przez dostosowanie transportu do doręczenia przesyłki do odbiorcy. Realizujemy transport farmaceutyczny zgodny z Dobrą Praktyką Dystrybucyjną.

W przypadku transportu międzynarodowego przesyłek farmaceutycznych, który obejmuje ponad 200 krajów zespół specjalistów musi wziąć pod uwagę przepisy i procedury poszczególnych ministerstw w szczególności takich pionów jak zdrowotne, farmaceutyczne czy medyczne, przepisy celne obowiązujące w kraju przeznaczenia oraz warunki transportu lotniczego, które są kontrolowane przez IATA.

Transport Farmaceutyczny ze względu na specyficzny ich charakter jest traktowany priorytetowo i musi być przez nas przestrzegany na każdym etapie jej drogi. Całym procesem wysyłania i dostarczania przesyłek w naszym przypadku zarządza jedna firma, dzięki czemu zleceniodawca zyskuje pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonanej usługi. Transport farmaceutyczny dla firm czy ośrodków wykonywany jest przez OCS BioPharma Logistics od wielu lat, dlatego też nasze doświadczanie przekłada się na wysoką jakość obsługi. Obsługa sektora medycznego wiąże się z koniecznością stworzenia zaawansowanych systemów logistycznych, które obejmą producentów leków, szpitale, apteki i hurtownie. Nasz łańcuch logistyczny zimnych dostaw sprawdza się od wielu lat dzięki czemu zaufało nam wiele firm farmaceutycznych i ośrodków zdrowia. W przypadku transportu farmaceutycznego na krótkich dystansach przesyłki farmaceutyczne mogą być również realizowane, jako transport dedykowany. Poprzez osobisty odbiór przesyłki oraz transport dedykowanym samochodem, dostarczenie przesyłki w określonym czasie do miejsca docelowego następuje w oczekiwanym czasie, jaki wyznaczył nam zleceniodawca.

20211221_144334

Jeśli interesuje Cię wycena lub możliwości zorganizowania takiego transportu przez nasz wykwalifikowany zespół ludzi to skorzystaj z poniższego formularza.

Link
Transport odżywek (Nutrition)

Transport odżywek (Nutrition)

Link
Cold Chain Solution

Cold Chain Solution

Link
Transport Leków

Transport Leków

Masz pytanie? Napisz do nas już teraz.

Prawa autorskie

Właścicielem praw do strony www.ocs.pl oraz www.ocsdryice.pl jest firma Overnight Clinical Services Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Strona zawiera utwory chronione prawem autorskim w szczególności teksty, zdjęcia i materiały multimedialne. Autorskie prawa majątkowe do poszczególnych utworów przysługują Raffo – Bącalski Rafał lub innym podmiotom, których materiały wykorzystywane są na stronie za ich zgodą.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o.

Overnight Clinical Services Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym na podstawie wpisu do Rejestru Operatorów Pocztowych nr:…

Przynależymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich.

Infolinia / Kontakt

801 801 OCS (627)

+48 22 644 20 70

ul. Słowikowskiego 41A

05-090 Raszyn, Polska

© 2021 OCS