Transport Przesyłek Farmaceutycznych

transport-farmaceutyczny-lekow

Transport farmaceutyczny to odpowiednia logistyka oraz opakowania, które należy wybrać dla danej grupy przesyłek. Wyszkolony zespół specjalistów firmy OCS zapewnia transport farmaceutyczny na najwyższym poziomie. Zapewniamy zleceniodawcy pełne doradztwo w zakresie specyfikacji przesyłek oraz doboru odpowiednich opakowań, które powinny być użyte w trakcie transportu przesyłek farmaceutycznych. Do zespołu specjalistów należy ustalenie szczegółów realizacji transportu specjalistycznego w tym przesyłek farmaceutycznych:

  • warunków w jakich ma przesyłka przebywać:
  • czy transport ma być monitorowany
  • termin odbioru oraz doręczenia przesyłki.

 

Przesyłki farmaceutyczne oraz medyczne dostarczane są w jak najkrótszym czasie z zachowaniem kontrolowanej temperatury stosując zasadę Cold Chain Solution. Kontrolowana temperatura przesyłki muszą być utrzymana zgodnej z otrzymaną specyfikacją. Transport przesyłek farmaceutycznych w tym i leków realizowany jest do 200 krajów zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy. Jako specjalistyczna firma transportowa zapewniamy również transport łączony. Lotniczy z drogowym z pełną kontrolą temperatury na każdym etapie transportu. Transport leków dla firm oraz hurtowni farmaceutycznych czy też aptek przyszpitalnych, realizowany jest po dokładnym omówieniu warunków transportu, dlatego aby dowiedzieć się, jakie są nasze propozycje cenowe skorzystaj z formularza zapytań, który jest umieszczony poniżej, ponieważ jak wspomnieliśmy, do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie.

Transport farmaceutyczny

 

transport farmaceutyczny

Możemy zapewnić, że proces transportu przesyłek farmaceutycznych jest ściśle monitorowany. Od momentu otrzymania zlecenia, przez dostosowanie transportu do doręczenia przesyłki do odbiorcy. Realizujemy transport farmaceutyczny zgodny z Dobrą Praktyką Dystrybucyjną.

W przypadku transportu międzynarodowego przesyłek farmaceutycznych, który obejmuje ponad 200 krajów zespół specjalistów musi wziąć pod uwagę przepisy i procedury poszczególnych ministerstw w szczególności takich pionów jak zdrowotne, farmaceutyczne czy medyczne, przepisy celne obowiązujące w kraju przeznaczenia oraz warunki transportu lotniczego, które są kontrolowane przez  IATA. Transport leków ze względu na specyficzny ich charakter jest traktowany priorytetowo i musi być przez nas przestrzegany na każdym etapie jej drogi. Całym procesem wysyłania i dostarczania przesyłek w naszym przypadku zarządza jedna firma, dzięki czemu zleceniodawca zyskuje pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonanej usługi. Transport farmaceutyczny dla firm wykonywany jest przez OCS od wielu lat, dlatego też nasze doświadczanie przekłada się na wysoką jakość obsługi. Obsługa sektora medycznego wiąże się z koniecznością stworzenia zaawansowanych systemów logistycznych, które obejmą producentów leków, szpitale, apteki i hurtownie. Nasz łańcuch logistyczny zimnych dostaw sprawdza się od wielu lat dzięki czemu zaufało nam wiele firm farmaceutycznych. W przypadku transportu farmaceutycznego na krótkich dystansach przesyłki farmaceutyczne lub medyczne mogą być również realizowane, jako transport dedykowany. Poprzez osobisty odbiór przesyłki oraz transport dedykowanym samochodem, dostarczenie przesyłki w określonym czasie do miejsca docelowego następuje w oczekiwanym czasie, jaki wyznaczył nam zleceniodawca.

Transport leków – Dobra Praktyka Dystrybucyjna

 

transport przesyłek farmaceutycznych

Podczas wykonywania transportu farmaceutycznego stosujemy się do procedur zgodnych z wytycznymi WHO odnośnie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Mając na względzie bardzo wysoki koszt przewożonego ładunku zadbaliśmy o ubezpieczenie pojazdów w pełnym zakresie.

Oferujemy bezpieczne dostawy przesyłek farmaceutycznych z hurtowni do aptek lub też bezpośrednio od producenta do hurtowni lub aptek przyszpitalnych.Zajmujemy się również przewozem leków i produktów medycznych w kontrolowanej temperaturze. Docieramy do placówek służby zdrowia, aptek, gabinetów lekarskich, hospicjów jak również prywatnych gabinetów. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka i bezpieczna dostawa medykamentów oraz produktów leczniczych szybko reagujemy na zlecenia zapewniając bezpieczny dowóz w ustalonym czasie. Dbamy jednocześnie o zapewnienie przewożonym towarom kontrolowanej temperatury w trakcie transportu oraz przeładunku, aby nie doszło do zmian właściwości leczniczych produktów. Zapewniamy odpowiednie warunki w pojazdach z kontrolowana temperaturą jak również system specjalistycznych opakowań, które potrafią utrzymać pożądane warunki temperatury podczas transportu zwykłym pojazdem, który nie posiada izotermy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi lub otrzymać wycenę i sposób realizowania Twojej usługi, skorzystaj z poniższego formularza, który w znacznym stopniu ułatwi nam i przyśpieszy przesłanie odpowiedniej oferty.

Przesyłki farmaceutyczne – formularz zapytania

Informacje kontaktowe

Informacje o przesyłce

Rodzaj usługi

Rodzaj serwisu

Rejestrator temperatury?
TakNie

Zapewnić opakowanie?
TakNie

Zapewnić suchy lód?
TakNie

Zapewnić wkłady żelowe?
TakNie

Ilość sztuk

Waga

Zawartość

Uwagi

Miejsce załadunku/nadania

Kraj nadania (wymagane)

Miejscowość nadania (wymagane)

Kod pocztowy nadania

Miejsce dostarczenia/docelowe

Kraj docelowy (wymagane)

Miejscowość docelowa (wymagane)

Kod pocztowy docelowy (wymagane)

Warunki transportu