Transport w kontrolowanej temperaturze – Szwecja

Wspominaliśmy już parę razy, że realizujemy transport przesyłek farmaceutycznych z Polski do Szwecji, korzystając z przeprawy promowej. Jadąc do Szwecji wybieramy zawsze Unity Line. Jest to firma posiadająca odpowiednią flotę, której można zaufać. Mimo przerwy na letnie wakacje i urlopy  pracownicy firmy Overnight Clinical Services nie próżnują. Dla nas najbezpieczniejszym terminem urlopów jest styczeń, ale potrafimy na trasie zastąpić kolegów, którzy chcą wyjechać na rodzinne wczasy. Tym razem otrzymaliśmy zlecenie dostarczenia do Szwecji przesyłek z farmaceutykami o trzech wymaganiach temperatury:

👉 od 2°C do 8°C

👉 od 8°C do 15°C

👉 od 15°C do 25°C

W przypadku transportu leków o różnych wymaganiach temperatury korzystamy z dedykowanych opakowań gwarantujących utrzymanie odpowiednich warunków temperaturowych do 170 godzin. Posiadając flotę pojazdów TCV (Temperature Controled Vehicles) przystosowaną do tego typu przewozów jesteśmy spokojni. W ciągu 170 godzin jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki farmaceutyczne do każdego miejsca na naszym globie. Oczywiście wykorzystujemy do tego celu transport łączony: drogowy z lotniczym. Wolumen przesyłek dostarczany jest do Szwecji  drogą lądową i morską.

Przeprawa promowa do Szwecji

Aby dotrzeć do miejscowości Goteborg w Szwecji, gdzie następuje wyładunek przesyłek, trzeba pokonać 1240 km trasy. Przy dobrej organizacji i logistyce przejazd zajmuje nam 14 godzin. Część trasy należy pokonać promem.  

Unity Line – linie promowe Polska-Szwecja pracują non stop dla utrzymania przeprawy promowej dla aut o małej i dużej nośności. Linie promowe Unity Line są obecne na rynku od 1994 roku. Flota Unity Line to promy pasażerskie i ładunkowe. Realizując transport w kontrolowanej temperaturze do Szwecji zawsze wybieramy – Unity Line. Dzięki temu kierującym pojazdem mogą się posilić. Przespać i nabrać sił do dalszej drogi.

Podstawową siłą firmy Overnight Clinical Services są doskonale wyszkoleni pracownicy. Zaangażowani w rozwój firmy, którzy potrafią znaleźć się w sytuacji kryzysowej, decydując się na szybkie działanie.