Transport z Warszawy do Krakowa

Trasę Warszawa-Kraków znamy na pamięć. Pracownicy firmy Overnight Clinical Services przemierzają trasę parę razy w tygodniu, dostarczając leki do: klinik, aptek, hurtowni i szpitali. Biorąc pod uwagę doskonałą jakość dróg, trasę z Warszawy do Karkowa pokonujemy (370 km trasą S8 oraz A1) w 4 godziny i 30 minut.

Współpracując z firmami farmaceutycznymi i branżą medyczną są to cykliczne wyjazdy mające na celu uzupełnienie zapasów lub dystrybucja nowych leków o różnych wymaganiach. Transport w kontrolowanej temperaturze wykonywany jest w trzech przedziałach temperatur:

  • od +2°C do +8°C
  • od +8°C do +15°C
  • od +15°C do +25°C

Posiadając flotę pojazdów o specjalnym przeznaczeniu TCV (Temperature Controled Vehicles) doskonale radzimy sobie z powierzonym zadaniem. Równie często wykonujemy tego typu usługi na zasadzie transportu dedykowanego.

Transport dedykowany polega na dostarczeniu jednej lub większej ilości przesyłek dla jednej tylko firmy. Transport tego typu odbywa się, z pominiecie innych dostaw. Pracownik firmy Overnight Clinical Services przyjeżdża na miejsce odbioru przesyłki. Dokonuje załadunku i jak najkrótszą trasą zmierza do celu. W przypadku transportu dedykowanego bardzo ważna jest współpraca kierowcy z działem logistycznym, którego zadaniem jest opracowanie trasę dostawy oraz nadzór nad powierzoną przesyłką. Bardzo często transport tego typu realizowany jest w opakowaniach, które zawsze posiadamy na stanie magazynowym.  

Transport dedykowany dla firm

Stała współpraca z firmami jest dla nas szczególnie ważna. Niektóre firmy obsługujemy od wielu lat a inne dopiero, teraz zaczynają korzystać z naszych usług. Transport przesyłek firmowych a w szczególności firm, które korzystają z naszych usług już nie pierwszy i nie ostatni raz jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy świadomi tego, że stała współpraca nakłada na nas szczególne obowiązki i to nie tylko takie, które dotyczą odpowiedniej organizacji czy też dostarczenia przesyłki na czas. Stała współpraca oznacza również zaspokojenie potrzeb firm, które obsługujemy. Takim przykładem są przesyłki dedykowane, które należy dostarczyć w jak najkrótszym czasie. To wcale nie muszą być farmaceutyki lub inne specjalistyczne preparaty. Wykonujemy usługi również dla branży medycznej, dlatego też dla tej branży mamy zarezerwowane mniejsze auta, które są w stanie natychmiast wyruszyć w drogę.

Posiadamy auta mobilne, dostosowane do przewozu różnego typu ładunku stoją zawsze w pogotowiu. Transport organów do przeszczepu lub materiału biologicznego wykonywany jest niemal natychmiast. Nasi pracownicy wiedzą, że w przypadku tego typu transportu liczy się czas, dlatego po otrzymaniu telefonu natychmiast stawiają się w firmie, aby wykonać powierzone zadanie. Firma Overnight Clinical Services dysponując na stałe specjalistycznymi opakowaniami przeznaczonymi do tego typu transportu, jest w stanie realizować tego typu usługi szybko i bezpiecznie.

Atutem firmy Overnight Clinical Services w wykonywaniu tego typu usług jest specjalistyczna wiedza dotycząca transportu farmaceutyków, szczepionek oraz materiału genetycznego i organów do przeszczepów. Szybkość dostaw i wiedza przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług.