Transport farmaceutyków do Stuttgartu

Transport farmaceutyków w kontrolowanej temperaturze +2°C do +8°C Warszawa – Stuttgart realizowana jest w opakowaniach specjalistycznych lub kontenerach, gdy mamy do czynienia z większą ilością leków tej samej grupy. Stuttgart w Niemczech to znana miejscowość z produkcji niezawodnych samochodów marki Mercedes oraz Porsche. Odwiedzamy Stuttgart systematycznie, realizując transport w obie strony. Po dodarciu do Stuttgartu udajemy się do Frankfurtu nad Menem (to dodatkowe 217 km) aby odebrać przesyłki, które dostarczamy do klinik i innych punktów medycznych w kraju.

 

 

Atuty firmy Overnight Clinical Services

 

Atutem firmy Overnight Clinical Services jest specjalistyczna wiedza dotycząca transportu farmaceutyków, szczepionek lub półproduktów do ich wykonania w różnych zakresach temperatur. Gruntowna wiedza, znajomość rynku farmaceutycznego oraz mobilność stawiają firmę Overnight Clinical Services w pierwszej dziesiątce firm wykonujących międzynarodowy transport specjalistyczny. Świadczymy usługi transportowe dla firm farmaceutycznych, które zajmują się eksportem lub importem leków, zapewniając obsługę formalności celnych. Połączenie wiedzy z zakresu logistyki transportu drogowego z wysokiej klasy środkami technicznymi i wykwalifikowanym personelem pozwala nam na obsługę całej sieci dostaw.

 

Dostarczamy farmaceutyki do Stuttgartu raz w tygodniu, dlatego warto trochę się o nim dowiedzieć. Oczywiście nasi pracownicy mają niewiele czasu, aby zapoznać się z przepiękną architekturą miasta i atrakcjami niemniej jednak od czasu do czasu, czekając na przesyłki zwrotne, mają chwilę na zwiedzanie miasta. Miejscowość Stuttgart na prawach powiatu umiejscowione jest nad rzeką Neckar w Niemczech. Stuttgart posiada 634,830 mieszkańców i zajmuje powierzchnię 207,33 km². Jako ciekawostkę należy podać, że od 1988 roku Stuttgart jest miastem partnerskim Łodzi.

Transport farmaceutyków Warszawa – Stuttgart

Transport farmaceutyków Warszawa – Stuttgart odbywa się trasą A4. Pracownicy firmy Overnight Clinical Services muszą spędzić 11 godzin za kółkiem, aby dojechać na miejsce przeładunku. Napisaliśmy pracownicy, ponieważ w taką trasę udaje się dwóch kierowców, którzy na zmianę kierują pojazdem. Następnie ze Stuttgartu udajemy się do Frankfurtu nad Menem, przejeżdżając dodatkowo 217 kilometrów. Po załadunku przesyłek zwrotnych dostarczane są do firmy Overnight Clinical Services, z której wyruszą w dalszą drogę. Tym razem dostawa realizowana jest do innych państw z wykorzystaniem transportu lotniczego. Przy tego typu dostawach logistyka musi być na wysokim poziomie.

 

Transport do Stuttgartu

 

Transport do Stuttgartu wykonywany jest w kontrolowanej temperaturze. W przypadku transportu farmaceutyków o tej samej temperaturze przewożone są w kontenerach lub opakowaniach specjalistycznych. W przypadku transportu towarów z Niemiec do Polski w stanie zamrożonym poniżej temperatury -20°C pracownicy firmy zabierają ze sobą kontener z suchym lodem. Po dodarciu na miejsce przeładunku przesyłki umieszczane są w suchym lodzie i dostarczane do Polski.

 

Firma Overnight Clinical Services wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku, każdego roku poszerza swój zakres usług. Od pół roku realizujemy transport w ciekłym azocie zarówno w kraju, jak i na rynku międzynarodowym. Sukcesywnie rozbudowujemy swoją flotę o nowe auta posiadające specjalistyczne wyposażenie potrzebne do realizacji transportu w kontrolowanej temperaturze na krótkie i długie trasy.